Setkání kateder automatizace ČR a SR

XXII. seminář ASŘ 98 Ostrava

VŠB - TU Ostrava, 2. - 3. září 1998

List of Participants

B D F H J K L M N O P Ř S Š T V W Ž

B

No. Name Affiliation Country
2
Jaroslav BALÁTĚ FT ve Zlíně VUT v Brně Česká republika
3
Cyril BELAVÝ SjF STU Bratislava Slovenská republika
4
Jiří BÍLA FS ČVUT Praha Česká republika

Return to List of Participants

D

No. Name Affiliation Country
5
Petr DOSTÁL FT ve Zlíně VUT v Brně Česká republika
6
Jan DVORAN FChT STU Bratislava Slovenská republika

Return to List of Participants

F

No. Name Affiliation Country
7
Radim FARANA FS VŠB-TU Ostrava Česká republika
8
Jiří FISCHER VA BRNO Česká republika

Return to List of Participants

H

No. Name Affiliation Country
9
Václav HAJŠMAN Západočeská univerzita v Plzni Česká republika
10
Milan HEGER FMMI VŠB-TU Ostrava Česká republika
11
Miloš HERNYCH TU Liberec, fakulta MMIS Česká republika
12
Gabriel HULKO SjF STU Bratislava Slovenská republika

Return to List of Participants

J

No. Name Affiliation Country
13
Bohumil JAKEŠ VŠCHT, Fakulta chemicko-inženýrská Praha Česká republika
14
Dagmar JANÁČOVÁ FT ve Zlíně VUT v Brně Česká republika
15
Zora JANČÍKOVÁ FMMI VŠB-TU Ostrava Česká republika
16
Josef JANEČEK TU Liberec, Fakulta MMIS Česká republika

Return to List of Participants

K

No. Name Affiliation Country
17
Dalibor KAČMÁŘ FS VŠB-TU Ostrava Česká republika
18
Karel KADLEC VŠCHT, Fakulta chemicko-inženýrská Česká republika
19
Vladimír KEBO HGF VŠB-TU Ostrava Česká republika
20
Miloš KMÍNEK VŠCHT, Fakulta chemicko-inženýrská Praha Česká republika
21
Petr KOČÍ FS VŠB-TU Ostrava Česká republika
22
Josef KOTYK Univerzita Pardubice, Fak. chemicko-technologická Česká republika
23
Eva KUREKOVÁ SjF STU Bratislava Slovenská republika
24
Jiří KUSYN FS VŠB-TU Ostrava Česká republika

Return to List of Participants

L

No. Name Affiliation Country
25
Lenka LANDRYOVÁ FS VŠB-TU Ostrava Česká republika

Return to List of Participants

M

No. Name Affiliation Country
26
Jiří MACHÁČ VŠCHT, Fakulta chemicko-inženýrská Praha Česká republika
27
Alojz MESZAROS FChT STU Bratislava Slovenská republika

Return to List of Participants

N

No. Name Affiliation Country
28
Zdeněk NĚMEC FS VUT Brno Česká republika
29
Petr NOSKIEVIČ FS VŠB-TU Ostrava Česká republika

Return to List of Participants

O

No. Name Affiliation Country
30
Miroslav OLEHLA TU Liberec, Fakulta strojní Česká republika
31
Pavel OŠMERA FS VUT Brno Česká republika

Return to List of Participants

P

No. Name Affiliation Country
32
Roman PAVLAS FS VŠB-TU Ostrava Česká republika

Return to List of Participants

Ř

No. Name Affiliation Country
33
Vladimír ŘEŘUCHA VA BRNO Česká republika

Return to List of Participants

S

No. Name Affiliation Country
34
Tomáš SALOKY SjF TU Košice Slovenská republika
35
Lubomír SMUTNÝ FS VŠB-TU Ostrava Česká republika
36
Vladimír STRAKOŠ HGF VŠB-TU Ostrava Česká republika

Return to List of Participants

Š

No. Name Affiliation Country
37
Jaromír ŠKUTA FS VŠB-TU Ostrava Česká republika
38
Ivan ŠVARC FS VUT Brno Česká republika

Return to List of Participants

T

No. Name Affiliation Country
39
Jiří TŮMA FS VŠB-TU Ostrava Česká republika

Return to List of Participants

V

No. Name Affiliation Country
40
Vladimír VAŠEK FT ve Zlíně VUT v Brně Česká republika
41
Vladimír VĚCHET TU Liberec, Fakulta strojní Česká republika
42
Antonín VÍTEČEK FS VŠB-TU Ostrava Česká republika
43
Miluše VÍTEČKOVÁ FS VŠB-TU Ostrava Česká republika
44
Imrich VOJTKO SjF TU Košice Slovenská republika
45
Milan VROŽINA FMMI VŠB-TU Ostrava Česká republika

Return to List of Participants

W

No. Name Affiliation Country
46
Renata WAGNEROVÁ FS VŠB-TU Ostrava Česká republika

Return to List of Participants

Ž

No. Name Affiliation Country
47
Pavel ŽAMPA Západočeská univerzita v Plzni Česká republika

Return to List of Participants


© 1997, Author of Automatic Generator: Radim Farana